Cerere Lider Factiune Guvern

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Cerere Lider Factiune Guvern

Mesaj Scris de [S]tefan la data de Lun Feb 01, 2016 5:45 pm

Nickname:[S]tefan
Poza /stats:/De oarece nu pot pune linkul am sa va spun exact /stats:  Level:3|sex:masculin|Varsta 16|Casatorit: No one|Slujba:Miner|Coins:1|RPBoost: 0|Cont premium nu|premium points: 0|bani: 657.899|Banca: 200.300|Tel:3211264|Factiune:Civil|Rank:NONE|warns:-/3|fwarns:0/3|fp:0|dorguri:0|materiale:0+fier:0|aur:0|houseket: 255|bizkey 255|hirekeys 0| ip 109:99:142:23|
Cat timp petreci zilnic pe server?[aproximativ]:3-8 ore, depinde de zi.De obicei in intervalul 08:00-00:00
Factiunea dorita:Guvern
De ce doresti lider la aceasta factiune?:Am mai fost in factiuni pe diferite servere.Am fost si lider in LSPD,News Reporter si am aplicat si pentru functia de primar.Ca o scurta descriere a mea as vrea sa spun ca ma numesc Stefan, am 16 ani si imi place sa imi petrec timpul liber in fata pixelilor sau alaturi de prieteni. Facand o scurta descriere fizica, pot spune ca am 1,76 m inaltime, canteresc 65 de kg, am parul brunet si ochii caprui. Sunt o persoana calma, imi place sa socializez cu oricine. Sunt o persoana care gandeste de doua ori inainte de a spune sau de a face ceva. Obisnuiesc sa analizez foarte bine orice situatie si sa ofer un rezultat cat mai bun intr-un timp optim. Fiind o fire sociabila, imi face placere sa lucrez in echipa si sa comunic cu grupul respectiv, ascultand si parerile celorlalti inainte de a ajunge la o decizie. Nu sunt o persoana care sa ofere ajutor pentru a fi recompensat, tot ajutorul oferit a fost si va fi spontan din partea mea, fara a cere ceva in schimb. Sunt o persoana care nu cedeaza usor, imi place sa duc treaba pana la capat si din fericire, obtin rezultate bune mereu. Ca hobby as putea spune ca practic baschet si imi place sa ascult muzica. Atunci cand cunosc pe cineva sau ajung intr-un loc nou doresc sa fac o impresie cat mai buna.Imi plac glumele (nu exagerariile) si imi place sa ajut pe oricine.
Alte precizari: Nu am mai fost in factiunea aceasta,dar sunt sigur ca daca voi fi acceptat ma voi straduii sa aduc aceasta factiune in top si de a scadea taxele =)))).

[S]tefan

Data de înscriere : 01/02/2016

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Cerere Lider Factiune Guvern

Mesaj Scris de ZuZu la data de Mar Feb 02, 2016 4:19 pm

ACCEPTAT!
ZuZu
Admin

Data de înscriere : 28/01/2016

Vezi profilul utilizatorului http://hardplayrpg.forumz.ro

Sus In jos